شست و شوی اصولی فرش

 شست و شوی اصولی فرش ، گاهی لکه هایی در فرش وجود دارند که بهترین روش از بین بردن آن ها، شستشوی کامل فرش است. روشی که رقیبی برای زیبا کردن ظاهر فرش ندارد. لازم است فرش در سال یک بار شسته شود.

بیشتر بخوانید شست و شوی اصولی فرش

روش های حرفه ای شست و شوی فرش در قالیشویی

روش های حرفه ای شست و شوی فرش در قالیشویی ، همه ما در بسیاری از وسایلی که دارای پایه فلزی هستند شاهد خرابی پایه ها هستیم . دلیل این آسیب و خرابی این است که بیشتر فلز ها زنگ می زنند . قرار دادن این وسایل بر روی فرش موجود شده تا فرش رنگ بگیرد .

بیشتر بخوانید روش های حرفه ای شست و شوی فرش در قالیشویی

نکات مهم در شست و شوی فرش در خانه

نکات مهم در شست و شوی فرش در خانه ، اگر به روش سنتی فرش خود را با دست می شورید لازم است نکات زیر را رعایت کنید چرا که موارد زیر به سلامت فرش در حین شستشو کمک می کند.

بیشتر بخوانید نکات مهم در شست و شوی فرش در خانه

تفاوت شستن فرش در خانه و قالیشویی

تفاوت شستن فرش در خانه و قالیشویی ، روش شستشو فرش در قالیشویی های حرفه ای با روش شستشوی خانگی به یک شکل است اما این دو روش دو تفاوت مهم با یکدیگر دارند. در ادامه به تفاوت های شست و شوی فرش در خانه و قالی شویی می پردازیم. با ما همراه باشید تا راه و رمز حرفه ای شستن فرش را بیاموزید.

بیشتر بخوانید تفاوت شستن فرش در خانه و قالیشویی

فرش یا قالی چیست؟

فرش یا قالی چیست؟ ، فرش از انواع گستردنی است که برای پوشش زمین از آن استفاده شده و با الیاف پنبه، ابریشم و پشم بافته می شود. چون در قالی و فرش نقش های زیبایی وجود دارد، امروزه به جنبه تزیینی فرش و قالی نیز توجه زیادی می‌شود. شهر تبریز در سال ۱۳۹۳ به عنوان پایتخت فرش جهان معرفی شده است.

بیشتر بخوانید فرش یا قالی چیست؟